radca prawny, kogo polecicie ?

radca prawny, kogo polecicie ?

Znacie kogoś, kto jest w stanie mi udzielić pomocy prawnej w Rzeszowie? Byłoby dobrze gdyby to był jakiś prawnik, który ma szeroki zakres wiedzy, bo wtedy wiem, że na pewno sobie poradzi nawet z bardzo trudnymi dla mnie zagadnieniami.

dzaman

Posty: 1

 
Z porad prawnych w Rzeszowie korzystałem tutaj https://www.gierusradca.pl i dowiedziałem się wszystkiego. Mnie akurat chodziło o relacje z pracodawcom i to czy mam jakiekolwiek możliwości na walkę. Pomoc bez wątpienia zdobyłem.

micko

Posty: 10

 
Tylko specjalista od prawa pracy czy rodzinnego jest w stanie nam pomóc, dlatego warto się do niego zgłosić. Powiem, o co nam chodzi i znajdzie rozwiązanie problemu.

irecki67

Posty: 12

 
Tylko specjalista od prawa pracy czy rodzinnego jest w stanie nam pomóc, wobec tego pożądane byłoby się do niego zgłosić. Powiem, o co nam chodzi i znajdzie rozwiązanie problemu.

Yuri20

Posty: 3

 
Bez problemów można będzie odszukać prawnika z dużym doświadczeniem. Od czego mamy Internet? Można korzystać z kogoś na miejscu jak i można korzystać z kogoś, kto znajduje się po drugiej stronie kraju. Internet nam właśnie takie szanse daje i na pewno pożądane byłoby z nich skorzystać. Z porad prawnych będziemy wtedy niesłychanie zadowoleni.

Abnesis

Posty: 10

 
Bez problemów można będzie znaleźć prawnika z dużym doświadczeniem. Od czego mamy Internet? Można korzystać z kogoś na miejscu jak i można korzystać z kogoś, kto znajduje się po drugiej stronie kraju. Internet nam właśnie takie możliwości daje i na pewno warto z nich skorzystać. Z porad prawnych będziemy wtedy bardzo zadowoleni.

zobacz kasia

Posty: 23

 
Z tego, co pamiętam jest radca prawny w Rzeszowie, który niesłychanie dobrze zna się na prawie rodzinnym. Znajomym pomagał przy rozwodzie i alimentach. Muszę się dowiedzieć, kto to był i wówczas Wam podeśle jakieś konkretniejsze namiary.

090913123

Posty: 19

 
Z tego, co pamiętam jest radca prawny w Rzeszowie, który bardzo dobrze zna się na prawie rodzinnym. Znajomym pomagał przy rozwodzie i alimentach. Muszę się dowiedzieć, kto to był i wtedy Wam podeśle jakieś konkretniejsze namiary.

robrotek

Posty: 17

 
Jeżeli chodzi o rozwody to korzystałem z pomocy adwokata w Rzeszowie i napisał taki pozew, że druga strona nie miała żadnych szans. Polecam żeby wybierać kogoś, kto faktycznie zna się na tej pracy. Wówczas możliwości wygrania sprawy są bardzo, ale to bardzo olbrzymie.

pawel253

Posty: 4