producent roślin, oferta ?

producent roślin, oferta ?

Zaczynam zakładać ogród i potrzebuje jakieś szkółki, która ma super ofertę. Chce roślin od producenta, nie bawię się w pośredników. Czekam na propozycje.

Dosti

Posty: 2

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeżeli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wówczas ma to sens. Mam wiele czasu, wobec tego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, natomiast czy każdemu będzie się podobało? To trzeba zbadać tworząc mały ogród.

Nikuś23

Posty: 3

 
Jeśli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z którą współpracujemy od bardzo dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, które spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są później zadowoleni.

Nikuś23

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bowiem wygląda faktycznie super. Mnie się podoba. W szkółce takiego nabyłem i nie sądziłem, że będzie taki ładny. Z tym, że ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

Lupusx

Posty: 11

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

saradonin

Posty: 5

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam dużo czasu, dlatego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, ale czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

Penio

Posty: 2

 
Wybór bylin jest niesłychanie duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, jakie mają pięć jak i te, jakie maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

karmelaniolek

Posty: 7